2 adults + 1 child + 2 cats + 2 birds
I'm sure we spend $300+ a week. I usually eat meat at least once a day (usually more like 2-4 times) and I don't like to eat crap, so it costs more.
That doesn't include going out to eat, which I don't like to do often.
__________________
Plugrush - Push ads, native ads, banners & pops. Buy & sell adult and mainstream traffic.
Skype plugrushsascha
|