Thread
:
Eating Shit vs Healthy
View Single Post
11-17-2008, 09:19 AM
stevo
Confirmed User
Join Date: Aug 2002
Location: Orlando, Florida
Posts: 2,051
The average consumber would rather spend $1 for a box of Little Debbies then spend $10 for a bag of apples, $6 for a pound of grapes, $6 for strawberries, $8 for rasberries, etc.
Buying fruits pretty much doubles my weekly grocery bill.
stevo
View Public Profile
Find More Posts by stevo