Nutella is a family favorite in our house. Here it costs less than 3 bucks for a 400 [?] g container. However its delicious we dont eat that much as most of the stuff is sugar... But on 420 its unbeatable!!! [sorry, "Tropi Frutti" by Haribo is at least that good!]
|