11-29-2009, 06:22 PM
|
|
Confirmed User
Industry Role:
Join Date: Aug 2009
Posts: 2,346
|
Quote:
Originally Posted by SomeCreep
English 1A, bro. It's a college course. It only costs about $30 bucks for a semester. That's $10 per unit at most junior colleges. Look into it 
|
Your point?
__________________
 three 997 three 55 three 1 ← That's my ICQ. Contact me there. Thanks.
|
|
|