View Single Post
Old 07-12-2010, 09:37 AM  
candyflip
Carpe Visio
 
candyflip's Avatar
 
Industry Role:
Join Date: Jul 2002
Location: New York
Posts: 43,061
That article says it goes for $40 an ounce. It's $40 for 3 grams, which is about what 3 grams of nice bud costs here.
__________________

Spend you some brain.
Email Me
candyflip is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote