How much do you pay for milk?
Per Gallon or equivalent, the last time you purchased it. I'm curious as to how much it varies across the US and the rest of the world.
$1.79-1.89 per gallon at the grocery store, is what I paid yesterday...which seems pretty low, but is consistant here.
We buy about 15 gallons each week. It's the worst thing for me to drink and I'd probably be so much better off without it, but for me nothing beats an iced cold glass of milk and a bag of Raspberry Milanos.
__________________

Spend you some brain.
Email Me
|