View Single Post
Old 07-21-2010, 02:35 PM  
Jdoughs
Confirmed User
 
Jdoughs's Avatar
 
Industry Role:
Join Date: Mar 2004
Location: Great White North
Posts: 5,794
We pay $4-$5 a gallon here. And we used to go through a gallon for breakfast everyday, and another during the course of the day when all 5 kids lived at home still.

Now there's 3 left and its about a bag a day (gallon roughly)

All our kids are/were milk junkies.
__________________
LinkSpun - Premier Adult Link Trading Community - ICQ - 464/\281/\250
Be Seen By New Webmasters/Affiliates * Target out webmasters/affiliates based on niches your sites are for less than $20 a month.
AmeriNOC - Proudly hosted @ AmeriNOC!
Jdoughs is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote