View Single Post
Old 07-21-2010, 08:54 PM  
goodsites
Confirmed User
 
Industry Role:
Join Date: Jan 2010
Location: Over the rainbows
Posts: 538
the trick is to make porn gourmet.. Cuz its the same shit, just costs 10x more for the hell of it.

I think That Ghiadellis or whatever is down the block from hersheys same company, same cost, the one sells for $5/lb the other sells for $18 a lb..

Gourmet Porn.. Thats the solution!

Have you not noticed the potato chips are now in a gourmet section and charging $5 a bag... oh my god its made in a kettle the traditional way, that noone liked because they was hard as a rock.. now with a slick marketing change, and a fancy bag.. that 99 cents for a .5lb bag is now $3.99...Gourmet Chips & Popcorn.. woot

I'd pay $99/m for a gourmet porn subscription!

Last edited by goodsites; 07-21-2010 at 08:56 PM..
goodsites is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote