Quote:
Originally Posted by Sly
I don't get this at all. Why would you pay one dollar per item, then pay for shipping, and wait for all of these? You can get these at the grocery store for under one dollar each, often times $0.50-0.75. I suppose if you are too busy.
|
Alot of those items atleast in my area you can not buy just one at a time
yes the chocolate bars you can but some of the other stuff you cannot - you have to buy it by the box.
You also dont pay for shipping - again i said creative idea.