Thread: Hot or Not A little food porn
View Single Post
Old 10-10-2014, 09:15 AM  
sarettah
see you later, I'm gone
 
Industry Role:
Join Date: Oct 2002
Posts: 14,057
Quote:
Originally Posted by pornguy View Post
Very nicely done. Now Im sure my wife will see this and I will have to make one this weekend.

Whats the cost on a slab like that?
Around $45.00. That one is a little over 6 pounds and was at $6.98 a pound.

.
__________________
All cookies cleared!
sarettah is offline   Share thread on Digg Share thread on Twitter Share thread on Reddit Share thread on Facebook Reply With Quote