Quote:
Originally Posted by GUNNER
buying one 8 min video for 9 bucks, then another 5 min video for $6... and so on...
OR... watching endless hours of video in every niche imaginable without spending a dime.
Clips4Sale vs. Tubes4Free
|
the only problem in your theory is, that: most of clips4sale content isnt at the tubes and it is so great that top studios are probably making xxxx $ a day....