Quote:
Originally Posted by CyberSEO
You guys definitely have no idea how to properly cook the mushrooms 
|
It's fucking Indiana; they fry everything or cover it with cheese.
Like I said, after she cooked up the first batch we gave them all to her dad.
Quote:
Originally Posted by Colmike7
And why does Whole Foods charge $250-425/lb for Morel mushrooms?..
|
Like I said above, they are pretty pricey. I can only presume that the price is solely based on how hard they are to find.
