and thats why you buy from real content providers only.
and $1800 for 200 "exclusive" videos is $9 per video - can you produce a video for $9 and make profit?
even if 10 packages are sold (as i recall - which makes it not exclusive anymore) - can you produce a video for $90 and make profit?
I hate to say it - but for some people the prospect of saving some bucks interferes with their common sense. Sorry.
|