Had an all you can eat in Fairfax that was 6.99. Pizza and stuff.
But the cheapest meal on the block is cooking yourself. Go to a grocery market, bargain with them, and you can come in under a dollar for a full place of delicious whatever you decided to cook. I made chicken pilaf yesterday that probably retailed under $3 that fed 4 people.
__________________
MojoHost.COM | natalie at mojohost dot com | Skype natalie.ac | Telegram @znatalie. Since 1999: 70 Adult Industry awards for Best Hosting Company and professional excellence.
|